EMARYOLLA.com İLE EMAR (MR) GÖNDERMEK ARTIK ÇOK KOLAY

Artık, bir şehirden başka bir şehire Emar (MR) göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece bir kaç adımla Emar (MR) CD'nizi istediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde yollayabilirsiniz.

EMARYOLLA.com'un FAYDALARI

EMARYOLLA.com NASIL KULLANILIR?

ADIM 1:

Emar (MR) CD'sini, bilgisayarınızın CD Sürücüsüne
(CD-ROM) yerleştirin.

ADIM 2:

Emar (MR) CD'sini yüklemek için lütfen sol tarafta bulunan "CD Seç" butonuna tıklayınız.

ADIM 3:

Açılan pencere ile birlikte "CD veya DVD" sürücüsünü seçerek "Tamam" butonuna tıklayınız. CD veya DVD sürücünüzü, açılan pencere içinde kolayca bulmanızı sağlayacak sembol "CD (Disk)" sembolüdür. Bu sembolün örneğini sol taraftaki ekran görüntüsünde görebilirsiniz.

ADIM 4:

Emar (MR) CD'sini seçtikten sonra, "Adınızı" ve "Soyadınızı" yazacağınız bölüme geçebilirsiniz. Ayrıca, sizlere ulaşabilmemiz açısından "Telefon Numaranızı" yazmayı unutmayınız.

ADIM 5:

Artık dosyalarımızı yükleyebiliriz. Formun sağ bölümünde yer alan yeşil renk ile belirtilmiş "Yolla" butonuna tıklayarak yükleme işlemine başlayabilirsiniz.

ADIM 6:

Yükleme başladıktan sonra, dosyalarınızın Emaryolla.com'a aktarılması, hem internet hızınıza hem de CD boyutunuza göre işlem süresi değişkenlik gösterebilir. "Yükleme İşlemi Tamamlandı" uyarısı alana kadar yükleme sayfasını lütfen kapatmayınız.